Kredyt na biznes w Katowicach

Katowice to jedne z najbardziej zurbanizowanych miast w Polsce. W czasach gdy przemysł, przetwórstwo i hutnictwo pomału odchodzą na drugi plan, na piedestale pojawiają się usługi. I to właśnie powinna być zachęta dla wszystkich, którzy widzą potencjał wśród tej milionowej aglomeracji liczącej ponad 300 000 mieszkańców.

kredyty finansowanie katowice

Miasto Katowice

Dlaczego warto zabiegać o powierzchnię do prowadzenia biznesu właśnie tu? Argumentów jest bardzo wiele, a głównym na pewno będzie infrastruktura. W Katowicach nie ma problemu z transportem, mamy dobre drogi, różnorodność komunikacji miejskiej (której mogą pozazdrościć inne miasta), czyli pociągi, autobusy, tramwaje. Dodatkowo warto wspomnieć o autostradzie A4, która jest nowym i funkcjonalnym obiektem, znanym w całym kraju.

Kredyty finansowanie Katowice

Te na pozór pomieszane słowa, nie są niczym innym jak synonimami prowadzenia biznesu w naszym mieście – mieście możliwości i wyzwań. Czy warto zdecydować się na własny biznes w celu założenia działalności gospodarczej właśnie tu?

Owszem. Wspomniane powyżej argumenty, mogą mieć kluczowe znaczenie w rozwijaniu się przedsiębiorstwa, niezależnie od tego czy jest to nowoczesna hala produkcyjna czy może mała firma usługowa, świadcząca usługi na terenie miasta i okolic.

Gdzie w Katowicach wziąć kredyt?

Do wyboru mamy wiele ogólnopolskich firm i banków, które udzielają pożyczek na dowolny cel, ale są także kredyty przeznaczone typowo pod finansowanie przedsiębiorstw. Czy warto się nad nimi koncentrować? Owszem, gdyż zazwyczaj ich oferta jest atrakcyjniejsza w przypadku gdy chodzi na przykład o rozkręcenie firmy. banki wiedzą, że w ten sposób mogą zyskać solidnego klienta, który będzie w najbliższej przyszłości korzystał z ich konta, a także innych produktów finansowych, jak choćby karta kredytowa czy otwarta linia kredytowa. Nie trzeba dodawać, że zarówno jednej i drugiej stronie się to opłaca.

Firmy pozabankowe udzielające pożyczek na prowadzenie firmy, zazwyczaj oferują niższe kwoty, natomiast te mogą być wysoko oprocentowane, jednak plusem jest fakt, że firmy pozabankowe nie sprawdzają nas pod kątem bycia dłużnikiem, dlatego osoby będące w BIK, BIK czy KRD, także dostaną taki kredyt.

Kredyt na firmę u pośrednika czy w katowickim banku?

Zazwyczaj jedni i drudzy się ze sobą wiążą. Pośrednicy nierzadko mają dostęp do wielu banków, mogą więc porównać ofertę wielu instytucji (dlatego zobaczymy co w danej chwili jest dla nas najlepsze. Jednak nie warto ufać pośrednikowi kredytowemu (niezależnie czy chodzi o kredyt hipoteczny czy kredyt gotówkowy), bo nigdy nie mamy 100% pewności czy pośrednik nie stara się wybrać najlepszej oferty – dla siebie (pod kątem prowizji).

Warto też wypełniać wnioski kredytowe na stronach internetowych (takich jak nasza). Zyskujecie szybką odpowiedź i obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do Katowic, polecamy to miasto, zachęcamy do otwierania tu własnych biznesów, do inwestowania i rozwijania się wspólnie z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *